Difficulty:
Zapraszamy wszystkie Panie. Różne poziomy gry, od początkujących po zaawansowanych. Rozgrywki w grupach odbywają się w każdy piątek i trwają przez 2 godz na 2 kortach w godzinach 18.00 -20.00. Spotkania w grupach mają na celu umożliwić większą integrację wśród ligowiczów i możliwość zdobywania punktów. Świetna szansa na podniesienie poziomu gry i naukę gdyż gramy z różnymi z
Difficulty:
Zapraszamy wszystkie osoby. Różne poziomy, od początkujących po zaawansowanych. Rozgrywki w grupach odbywają się w każdy piątek i trwają przez 2 godz na 2 kortach w każdej grupie. W cenie wynajęcie kortu oraz sprzętu na czas gry, oraz przewidziana nagroda dla najlepszych graczy po zakończeniu miesiąca.
Difficulty:
Zapraszamy do uczestniczenia w rozgrywkach w Klubowej Lidze Atlantic. Atlantic Squash League, czyli indywidualne squash-owe rozgrywki, które odbywają się w naszym Klubie. Idea Ligii polega na tym, że zawodnicy umawiają się na pojedynki squashowe, za wygranie których otrzymują punkty do rankingu Ligowego, dzięki czemu zajmują odpowiednio wysokie miejsce w tabeli.