Regulamin korzystania z kart Benefit MultiSport
Plus, Classic, Active w Klubie Atlantic

1. Usługi z jakich można korzystać w Atlantic Squash & Fitness w ramach karty Benefit MultiSport to: Squash, Siłownia, Zajęcia fitness, Sauna

2. Podczas jednej wizyty w Klubie można skorzystać z jednego z dwóch pakietów usług:
PAKIET I – Squash 60 minut – dopłata (szczegóły poniżej).
PAKIET II – Siłownia bez ograniczeń czasowych, sauna bez ograniczeń czasowych, zajęcia fitness – jedne zajęcia. Wszystkie opcje z pakietu II bez dopłaty.

3. W przypadku, jeśli użytkownik karty Benefit MultiSport Plus chciałby skorzystać z więcej, niż jednych zajęć fitness pod rząd musi zgłosić się przed kolejną godziną zajęć do recepcji klubu celem zarejestrowania drugiej godziny zajęć.

4. Użytkownik karty Benefit MultiSport płaci o 15 zł mniej od standardowej ceny kortu. Osoba grająca z użytkownikiem karty Benefit MultiSport  (bez karty) płaci połowę ustalonej kwoty w danym czasie, wg cennika Klubu Atlantic.

5. W przypadku, gdy użytkownik karty Benefit MultiSport gra na korcie sam, ma trening, lub gra więcej niż 1 h pod rząd ma prawo do jednokrotnego użycia karty Benefit MultiSport i obniżenia kosztów o 15 PLN. Pozostałą kwotę wynajęcia kortu/kortów pokrywa wg cennika Klubu Atlantic.

6. Kartę Benefit MultiSport można używać w trakcie dnia więcej niż 1 raz, jednak nie wcześniej, niż po upływie co najmniej 1 h od ostatniego wejścia, czy to na squasha, czy na siłownię, zajęcia fitness, czy saunę.

7. Dla posiadaczy kart Benefit MultiSport korzystających ze squasha sauna i siłownia gratis po grze.

8. Posiadacze kart Benefit MultiSport korzystający z usług Klubu Atlantic zobowiązani są do zakupienia Klubowej Karty Klubowej Atlantic w recepcji Klubu. Jednorazowa, bezzwrotna opłata za wydanie karty wynosi 10zł.

Kraków, 2018r.

karty Benefit Multisport Atlantic