PIERWSZE WEJŚCIE OBEJMUJĄCE DOWOLNE ZAJĘCIA FITNESS ORAZ TRENING Z TRENEREM NA SIŁOWNI DLA MIESZKAŃCÓW KRAKOWA JEST BEZPŁATNE.

PORADNIK DLA NOWYCH KLIENTÓW:

Przyjdź 10 minut wcześniej, żeby dokonać formalności

Planując pierwszą wizytę musisz przewidzieć około 10 minut na wypełnienie formularza rejestracji i na zapoznanie się z regulaminem Klubu. Zaraz po przyjściu zgłoś się bezpośrednio do recepcji. Wypełnienie formularza i podpisanie regulaminu obowiązuje wszystkich, również posiadaczy kart partnerskich np. Benefit. Dane podane w formularzu są weryfikowane przez recepcjonistę z dowodem tożsamości Klienta.

Zabierz ze sobą obuwie zamienne i odzież sportową

Pamiętaj o zabraniu ze sobą zamiennego obuwia sportowego oraz swobodnego stroju umożliwiającego ćwiczenia. Zalecamy również korzystanie z własnych ręczników. Dla osób, które zapomniały ręcznika, jest możliwość jego wypożyczenia w recepcji Klubu. Buty zmieniamy zaraz po przyjściu w szatni na obuwie, a pozostałą odzież w szatni damskiej lub męskiej. Szafki w szatni damskiej zamykane są na kluczyki a w szatni męskiej i na obuwie na klubowe karty magnetyczne. Po przyjściu wybierasz sobie dowolną szafkę, a w szatni damskiej kluczyk zabierasz ze sobą na ćwiczenia, a w szatni męskiej i na obuwie postaraj się zapamiętać numer szafki. Po skorzystaniu z usług kluczyk pozostawiasz w szafce. Jeśli nie pamiętasz numeru szafki w szatni męskiej czy na obuwie nie przejmuj się 🙂 zgłoś się do recepcji.

Jeśli wybierasz się na zajęcia fitness zrób wcześniej rezerwację miejsca

Wybierając się na zajęcia fitness musisz pamiętać o wcześniejszej rezerwacji miejsca – tel. recepcji 501464046. Jeśli zmieniły Ci się plany i nie możesz przyjść pamiętaj o odwołaniu rezerwacji najpóźniej do 2 godz. przed rozpoczęciem zajęć.

Jeśli wybierasz się na siłownię umów się z trenerem dyżurnym na trening wprowadzający

Planując pierwszy trening na siłowni najlepiej przyjść w godzinach dyżurów instruktorów na siłowni, czyli pn-pt 8:00-12:00 oraz 17:00-21:00. Trener dyżurny przeprowadzi z Tobą pierwszy bezpłatny trening wprowadzający, pokaże jak ćwiczyć, wykona pomiar ciała.

Po ćwiczeniach skorzystaj z sauny

Po ćwiczeniach możesz również skorzystać z sauny fińskiej. Dla mężczyzn znajduje się w szatni męskiej, dla kobiet w szatni damskiej. Dla kobiet jest również opcja bezpłatnego rollmasażu (również w szatni damskiej).

Zadecyduj, czy chcesz kupić karnet w promocyjnej cenie

Po skorzystaniu z bezpłatnego wejścia możesz zdecydować, czy chcesz korzystać z usług Klubu Atlantic. Jeśli tak, wówczas pierwszy miesięczny karnet open bez żadnych ograniczeń możesz kupić w promocyjnej cenie 99zł. Decyzję możesz podjąć wychodząc z klubu albo przy drugiej wizycie.

Chcesz skorzystać z pierwszego bezpłatnego wejścia o wartości 100zł?
Skontaktuj się z recepcją Klubu, żeby zapisać się na zajęcia fitness i umówić się z trenerem siłowni na pierwszy trening.
Tel. recepcji +48501464046.