Jak wygląda nowoczesna siłownia?

Siłownia

Nowoczesna siłownia to nie tylko miejsce, w którym trenujemy i dbamy o swoją kondycję fizyczną. To miejsce, w którym przede wszystkim dobrze się czujemy i realizujemy swoje marzenia o idealnej sylwetce. Odpowiednia lokalizacja w centrum Krakowa, maszyny do ćwiczeń na siłowni czyli sprzęt treningowy renomowanych firm, ale również profesjonalne doradztwo trenerów dyżurnych, dobra atmosfera wśród ćwiczących i miła obsługa personelu – dzięki tym czynnikom klienci często wybierają naszą siłownię Atlantic.

Wyposażenie siłowni

W Krakowie jest wiele miejsc wyposażonych w przyrządy do ćwiczeń. Siłowni takich jak Atlantic – jest niewiele :). W Klubie Atlantic inwestujemy w jakość urządzeń na siłowni, dlatego króluje u nas Technogym – jedna z najlepszych światowych marek specjalizujących się z sprzęcie do siłowni. Każda maszyna na siłowni posiada opis prezentujący sposób wykonywania ćwiczeń oraz które partie mięśni są zaangażowane. Osoby, które lubią ćwiczyć samodzielnie, mogą zatem korzystać z takich instrukcji.

Strefy personalne

Dzisiejsze nowoczesne siłownie posiadają również specjalnie wyznaczone strefy, z których mogą skorzystać osoby szukające prywatności np. podczas treningów personalnych, chcące ćwiczyć w bardziej kameralnej atmosferze. W klubie Atlantic taką strefą jest sala nr 3 oraz strefa personalna przy sali nr 2. Często korzystają z nich również kobiety, które krępują się ćwicząc na siłowni przy mężczyznach. W Atlanticu rozumiemy potrzeby wszystkich klientów i staramy się spełniać prośby i oczekiwania nawet bardzo wymagających osób.

Pierwszy trening i opieka trenerska

Osoby rozpoczynające swoją przygodę z naszym klubem zachęcamy do skorzystania z pierwszego bezpłatnego treningu wprowadzającego na siłowni. Nie trzeba się umawiać na taki trening. Wystarczy przyjść w godzinach pracy trenerów dyżurnych. Zatrudniamy tylko najlepszych i doświadczonych trenerów, dla których sport jest nie tylko sposobem na życie, ale przede wszystkim pasją, którzy potrafią też zmotywować do działania i pomóc w realizacji założonych celów. Odpowiednio dobrany do planu i możliwości ćwiczących trening skróci czas potrzebny do osiągnięcia wymarzonych efektów i nie będzie nadmiernym wysiłkiem, który zniechęci do dalszej aktywności. Dlatego zanim zdecydujesz się na którąś siłownię – skorzystaj z takiej, która daje możliwość bezpłatnego i bez dalszych zobowiązań pierwszego treningu.

Dobra atmosfera i obsługa

Nawet najlepsze przyrządy do ćwiczeń na siłowni tracą na wartości, jeśli w miejscu, w którym trenujemy,  źle się czujemy i wyczuwamy złą atmosferę. Wszyscy nasi klienci podkreślają, że to co nas wyróżnia, to świetny klimat klubu Atlantic oraz przyjazna i pomocna obsługa zarówno instruktorów jak i recepcji. Dla wielu to właśnie odpowiedni klimat miejsca jest najważniejszy. Warto dodać, że w Atlanticu siłownia jest całodobowa, a obsługa służy pomocą 24h/dobę.

Dodatkowe atrakcje

Bardzo ważnym elementem są dodatkowe atrakcje, z których mogą skorzystać Klienci. Po treningu na siłowni warto zrelaksować się w saunie lub wymasować ciało za pomocą rollmasażera. Można też skorzystać z oferty zajęć grupowych mentalnych typu stretching. Odpowiednio przeprowadzone ćwiczenia rozciągające są doskonałym zwieńczeniem i sposobem na zregenerowanie się po intensywnym treningu. Pamiętajmy również o odpowiednich suplementach i zbilansowanym posiłku, dzięki którym nasz organizm zregeneruje się i uzupełni zużyte pokłady energii.