Interesuje Cię trening prozdrowotny lub odchudzający?
Jesteś osobą początkującą i nie wiesz na jakie iść zajęcia fitness?
Nie jesteś pewna / pewien jak poprawnie wykonywać ćwiczenia?
Ćwiczysz od dłuższego czasu, ale nie osiągasz wymarzonych efektów i nie wiesz dlaczego?
Zapytaj naszych trenerów podczas indywidualnych konsultacji!

W dniach 1-7 października nasi trenerzy będą się spotykali z Wami na indywidualnych konsultacjach i odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania, przybliżą tajniki ćwiczeń i zalecą dopasowane do Waszych potrzeb treningi. Zapisy prowadzi recepcja.

 

A w weekend 6 i 7 października zapraszamy na nasze ciekawe warsztaty treningowe.

6.10 (sobota) godz. 10-12 „Modelowanie pośladków w treningu siłowym jako uzupełnienie zajęć Pupomania”
Na spotkaniu nauczysz się prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń na sali fitness, jak skutecznie aktywować mięsień pośladkowy. Zapoznasz się również z maszynami na siłowni, które można wykorzystywać do modelowania pośladków. Dowiesz się w jaki sposób dobierać do siebie właściwe ćwiczenia, a nawet dostaniesz swój własny miesięczny plan treningowy na jędrną i krągła pupę 😉
instruktor prowadzący: Delfina

 

6.10 (sobota) godz. 13-15 „Dużo siedzisz czy stoisz? Nie musi Cię boleć! Zadbaj o to, żeby nie pokonały cię bóle napięciowe”
Przebywasz długo w pracy w jednej pozycji np. siedzisz przy komputerze a może twoja praca wymaga stania lub częstego powtarzania danego ruchu. Twoje ciało będzie się bronić. Ciągle napięcie jednego nawet mięśnia może spowodować usztywnienie i brak elastyczności nie tylko w miejscu pierwotnego napięcia ale także w bardzo oddalonych rejonach ciała. Bardzo mocno napięte mięśnie czy też zgrubienie powięzi naciskając na sąsiadujące nerwy, naczynia krwionośne i narządy może wywołać bóle których przyczynę ciężko zdiagnozować. Pojawiają się napięciowe bóle np. głowy, pleców czy stawów. Na warsztatach dowiesz się jak poprzez ruch można im zapobiegać ale także jak przeciwdziałać kiedy już się pojawia.
instruktor prowadzący: Gosia

 

niedziela 7.10
godz. 12-14 „Płaski brzuch nie tylko na plaży czyli dlaczego mocny brzuch potrzebny jest nam w życiu codziennym „
Mięśnie brzucha są dla nas istotne nie tylko ze względu na ładny wygląd sylwetki, ale również z powodów zdrowotnych. Pomagają w stabilizacji kręgosłupa i utrzymaniu prawidłowej postawy. Osłabione mięśnie brzucha mogą powodować nie tylko bóle pleców, ale także mogą sprawić problemy przy technice prawie każdego wykonywanego ćwiczenia, czy nawet zwykłej życiowej czynności. Na warsztatach dowiesz się jak ważne są mięśnie brzucha i jak w bezpieczny sposób nad nimi pracować.
instruktor prowadzący: Marta

Na uczestników warsztatów czekają miłe niespodzianki 🙂

Obowiązują zapisy na konsultacje i warsztaty w recepcji Klubu.

Konsultacje i warsztaty są bezpłatne dla Klientów Atlantic, dla osób spoza Klubu koszt 30zł.

Sponsorem wydarzenia jest firma Benefit Systems.

Zapraszamy!