Bez kategorii

Odchudzanie, zdrowie, kondycja czy rzeźba?

Co jest Twoim celem, który chciałabyś / chciałbyś osiągnąć w najbliższym czasie?

Nic nie przychodzi łatwo, a cele związane z wyglądem zawsze są trudne do osiągnięcia i wymagają dużo pracy nad sobą. Często po pierwszy miesiącu ćwiczeń przychodzi zmęczenie i zniechęcenie, a po dwóch miesiącach wiele osób całkowicie rezygnuje ze swoich planów.

Dlatego postanowiliśmy pomóc Wam, naszym Klientom, w realizacji Waszych planów sportowych.

Rozpoczynamy nową akcję „100dni do celu”, w ramach której pomożemy Wam wybrać właściwy sposób na osiągnięcie założonego celu, będziemy nadzorowali Wasze postępy i motywowali Was, kiedy pojawią się kryzysy, a na końcu razem z Wami będziemy cieszyli się z Waszego sukcesu, który po części stanie się też troszkę naszym małym sukcesem 😉

Zachęcamy Wszystkich naszych Klientów, zarówno tych z karnetami, jak posiadaczy kart partnerskich typu Benefit czy OK System, do zgłaszania się do recepcji Klubu Atlantic. Najpierw poprosimy o wypełnienie szczegółowego formularza, dzięki któremu ustalimy wyjściowy stan Twojego zdrowia i Twój styl życia, co może mieć kluczowe znaczenie w realizacji wyznaczonego celu. Następnie wyznaczymy Ci zadania do wykonania, a potem sprawdzimy jak się z nich wywiązałeś. Jeśli pojawią się problemy to skorygujemy nasze wytyczne, zbadamy postępy i będziemy odliczali dni 🙂 Będziesz miał 100 dni na osiągnięcie wyznaczonego celu, a my Ci w tym pomożemy!

Akcja na stałe wchodzi do naszej oferty i jest dla Klientów całkowicie bezpłatna, ale wiąże się z wyrażeniem zgody na publikację zdjęć wykonanych Uczestnikowi Akcji podczas realizacji celu.

Co Klient z tego będzie miał? Oczywiście satysfakcję z realizacji zamierzonego celu, nasze wsparcie i pomoc, a na końcu puchar i nagrody w postaci naszych firmowych gadżetów sportowych typu koszulki sportowe, torby, ręczniki firmowe.

Przez cały rok będzie można zgłaszać się do Akcji, a jej przebieg będziemy co kilka tygodni prezentować Wam na naszej stronie i naszym profilu https://www.facebook.com/atlantickrakow

*Klub zastrzega sobie prawo do odmowy udziału w Akcji osobie, u której stwierdzono poważne przeciwwskazania medyczne.