Bez kategorii

Rozpoczynamy nową edycję akcji „100dni do celu”, w ramach której pomożemy Wam wybrać właściwy sposób na osiągnięcie założonego celu.
Odchudzanie, zdrowie, kondycja czy rzeźba?
Co jest Twoim celem, który chciałabyś / chciałbyś osiągnąć w najbliższym czasie?

Nic nie przychodzi łatwo, a cele związane z wyglądem zawsze są trudne do osiągnięcia i wymagają dużo pracy nad sobą. Często po pierwszym miesiącu ćwiczeń przychodzi zmęczenie i zniechęcenie, a po dwóch miesiącach wiele osób całkowicie rezygnuje ze swoich planów.

Dlatego postanowiliśmy pomóc Wam w realizacji planów sportowych. Będziemy przygotowywali Wam specjalne plany treningowe, będziemy nadzorowali Wasze postępy i motywowali Was, kiedy pojawią się kryzysy, a na końcu razem z Wami będziemy cieszyli się z Waszego sukcesu 😉

Zachęcamy Wszystkich naszych Klientów, zarówno tych z karnetami, jak posiadaczy kart partnerskich typu Benefit czy OK System, do zgłaszania się do recepcji Klubu Atlantic. Najpierw poprosimy o wypełnienie szczegółowego formularza, dzięki któremu ustalimy wyjściowy stan Twojego zdrowia i Twój styl życia, co może mieć kluczowe znaczenie w realizacji wyznaczonego celu. Następnie wyznaczymy Ci zadania do wykonania, a potem sprawdzimy jak się z nich wywiązałeś. Jeśli pojawią się problemy to skorygujemy nasze wytyczne, zbadamy postępy i będziemy odliczali dni 🙂 Będziesz miał 100 dni na osiągnięcie wyznaczonego celu, a my Ci w tym pomożemy!

Akcja na stałe wchodzi do naszej oferty.
Opłata za plany treningowe i indywidualny nadzór trenera prowadzącego każdego Uczestnika to jedynie 100zł miesięcznie.

Udział w akcji wiąże się z wyrażeniem zgody na publikację zdjęć wykonanych Uczestnikowi Akcji podczas realizacji celu.

Przez cały rok będzie można zgłaszać się do Akcji, a jej przebieg będziemy co kilka tygodni prezentować Wam na naszej stronie i naszym profilu https://www.facebook.com/atlantickrakow

*Klub zastrzega sobie prawo do odmowy udziału w Akcji osobie, u której stwierdzono poważne przeciwwskazania medyczne.