Indoor walking

Prosty, bardzo efektywny grupowy trening funkcjonalny na specjalnych bieżniach mechanicznych. W trakcie marszu wykonuje się ćwiczenia wzmacniające mięśnie nóg, pośladków oraz rąk. Każde zajęcia to 600-800 spalonych kcal, trening cardio oraz fantastyczna zabawa. Zajęcia odpowiednie dla osób w każdym wieku.

Indoor Walking to zajęcia fitness, których sama nazwa wskazuje, że polegają na chodzeniu wewnątrz pomieszczenia. Nie jest to zwykły spacer, ale maszerowanie na specjalnych mechanicznych bieżniach napędzanych siłą nóg, ćwicząc w rytm muzyki, zmieniając długość kroków, tempo marszu, sposób ustawiania nóg, a nawet dodając pracę ramion i całego tułowia. Trening ten jest więc zdecydowanie bardziej męczący niż zwykły spacer.

Indoor walking – nowy sposób na odchudzanie

Indoor Walking w Krakowie w Klubie Atlantic odbywa się codziennie i cieszy się wyjątkową popularnością. Trening ten wpływa zbawiennie na cały organizm – lepiej go dotlenia, usprawnia krążenie i pracę serca, poprawia samopoczucie, dodaje energii i ma ogólny, bardzo pozytywny wpływ na zdrowie, bez narażania się na szkodliwe wdychanie spalin, tak jak to bywa podczas marszu w wielkim mieście. Przede wszystkim zajęcia te gwarantują intensywne spalanie zbędnych kilogramów, bo prawie 800 spalonych kalorii na każdych zajęciach, wysmuklenie sylwetki, poprawienie wyglądu pośladków oraz wzmocnienie mięśni i gibkość nóg. Jest często polecany w rehabilitacji a łagodne nachylenie bieżni w sposób bezpieczny pobudza stawy do pracy. Poprawia również koordynację ruchową i równowagę, dzięki czemu jest również atrakcyjny jako forma zajęć dla dzieci.

Sala do indoor walkingu w Atlantic Squash Fitness w Krakowie jest idealnie dostosowana do potrzeb osób uprawiających tę efektywną, a jednocześnie niezwykle prostą dyscyplinę sportową i gwarantuje im maksimum efektów oraz dużo przyjemności i dobrej zabawy.