Yoga

Zajęcia odpowiednie dla osób początkujących, jak również już praktykujących. Wykonywana jest sekwencja pozycji (asan), podczas której uczestnicy skupiają się na głębokim i świadomym oddechu. Asany mogą być dynamiczne lub statyczne, ich celem jest wzmocnienie ciała i umysłu. Przez jogę dążymy to balansu między naszym ciałem i duchem. Podczas praktyki staramy się skupić na tu i teraz, nasz umysł musi świadomie towarzyszyć każdemu ruchowi. Zajęcia kończą się relaksacją. Jest to czas regeneracji ciała i umysłu. Podstawowe korzyści płynące z praktyki jogi: wzmocnienie mięśni całego ciała, poprawa elastyczności mięśni, zredukowanie napięć, prawidłowy oddech, wyciszenie umysłu, balans między umysłem i ciałem.

Osobom chcącym kompleksowo zadbać o ciało i umysł polecana jest właśnie yoga w Krakowie. Warto ćwiczyć ją w Atlantic Squash Fitness, gdzie można napotkać na niezwykle sprzyjające warunki do maksymalnego wyciszenia się i zoptymalizowania korzyści płynących z podejmowania tej aktywności fizycznej. Nasi doskonale wyspecjalizowani trenerzy potrafią w przystępny dla wszystkich sposób przekazać całą swoją wiedzę na temat tego systemu ćwiczeń i zarazić miłością do niej, przez co dla każdego może ona stać się także pasją i sposobem na życie. Podczas zajęć wykonywana jest sekwencja pozycji (asan), w której uczestnicy skupiają się na głębokim i świadomym oddechu. Asany mogą być dynamiczne lub statyczne, ich celem jest wzmocnienie ciała i umysłu.

Yoga – ćwicz pod okiem profesjonalnych trenerów

Warto wiedzieć, że joga to nie tylko ćwiczenia. To także filozofia, sposób na pogodzenia ciała z duchem i nabranie dystansu do wszelkich spraw, które są tak naprawdę mało ważne. W dzisiejszym zabieganym świecie jest to bardzo trudne, ale i bardzo ważne. Każdemu można więc polecić takie zajęcia jak joga w Krakowie, w naszym Centrum, które jest idealnym miejscem do tego, by zgłębiać tajniki tej starożytnej sztuki oddechu i rozciągania ciała. Każdy może bardzo wiele na tym zyskać, zarówno osoby, które pragną przede wszystkim odprężyć się i zredukować stres, ci, którzy chcą wyrobić kondycję i zwiększyć elastyczność swojego ciała, jednocześnie poprawiając i sylwetkę, i samopoczucie, jak i ci, którzy szukają po prostu dobrego sposobu na zagospodarowanie swojego czasu wolnego. Przyjemna atmosfera, jaka towarzyszy wszystkim spotkaniom, sprzyja otwieraniu się na nowe doznania duchowe i fizyczne oraz pozwala całkowicie zrelaksować się i odprężyć, a to właśnie w jodze jest najważniejsze.

Class Details