Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
Pilates
Tomek
08.00
08.55
bodyArt
Gosia
08.00
08.55

TRX
Natalia
08.00
08.55
Pilates
Ela
08.00
08.55
Pilates
Tomek
08.00
08.55
Pump
Natalia
08.00
08.55

Zdrowy kręgosłup
Ela
08.00
08.55
09.00
Walking TBC
Olek
09.00
09.55
deepWork
Gosia
09.00
09.55

Pilates Stretch
Tomek
09.00
09.55
Trening Obwodowy
Olek
09.00
09.55
bodyArt
Gosia
09.00
09.55

Walking TBC
Olek
09.00
09.55
deepWork
Gosia
09.00
09.55

Stretch &mobility
Natalia P.
09.00
09.55
Indoor Walking
Olek
09.00
09.55
10.00
Pilates Stretch
Gosia
10.00
10.55
Zdrowy kręgosłup
Olek
10.00
10.55
Płaski Brzuch
Olek
10.00
10.55
11.00
Gimnastyka dla Seniora
Delfina
11.00
11.45
Gimnastyka dla Seniora
Delfina
11.00
11.45
Gimnastyka dla Seniora
Delfina
11.00
11.45
Gimnastyka dla Seniora
Delfina
11.00
11.45
Gimnastyka dla Seniora
Delfina
11.00
11.45
BPU
Olek
11.00
11.55

Stretching
Gosia
11.00
11.55
Pilates Stretch
Olek
11.00
11.55
12.00
bodyArt
Gosia
12.00
12.55
15.00
Dance &Fit Kids
Marta
15.00
15.55
Dance &Fit Kids
Marta
15.00
15.55
16.00
BPU Basic
Nati R.
16.00
16.55
Dance Fit
Marta
16.00
16.55

Pilates Power
Natalia
16.00
16.55
BPU Basic
Marta
16.00
16.55
Indoor Walking
&Stretch /Marta
16.00
16.55

Pilates Power
Natalia
16.00
16.55
Zdrowy kręgosłup
Gosia
16.00
16.55
17.00
Stretching
Gosia
17.00
17.55

Tabata
+Pupomania /Nati R
17.00
17.55
Stretch &mobility
Natalia P.
17.00
17.55

Pupomania
Marta
17.00
17.55
Indoor Walking
Natalia
17.00
17.55

Tabata
+Brzuch /Marta
17.00
17.55
Stretch &mobility
Natalia P.
17.00
17.55

Pupomania
Marta
17.00
17.55
bodyArt
Gosia
17.00
17.55

TBC Spalanie
Marta
17.00
17.55
Indoor Walking
Jola
17.00
17.55
Pilates
Natalia
17.00
17.55
18.00
bodyArt
Gosia
18.00
18.55

Indoor Walking
Jola
18.00
18.55

TRX
Maciek
18.00
18.55
BPU
Natalia
18.00
18.55

TRX
Maciek
18.00
18.55
Body Sculpt
Nati R.
18.00
18.55

Pilates Stretch
Natalia
18.00
18.55

Pupomania
Nati R
18.00
18.55

Yoga
Dynamic
18.00
18.55
BPU
Natalia
18.00
18.55

Indoor Walking
Jola
18.00
18.55

TRX
Intro - Maciek
18.00
18.55
Brzuchomania
Nati R.
18.00
18.55

Indoor Walking
Olek
18.00
18.55
Body Sculpt
Jola
18.00
18.55
Stretching
Natalia
18.00
18.55
19.00
Body Sculpt
Jola
19.00
19.55

deepWork
Gosia
19.00
19.55

Zdrowy kręgosłup
Tomek
19.00
19.55
Indoor Walking
Natalia
19.00
19.55

Step +TBC
Olek
19.00
19.55

TRX
Intro - Maciek
19.00
19.55
Step +Pł. Brzuch
Natalia
19.00
19.55

Yoga
Alicja
19.00
19.55
bodyArt
Gosia
19.00
19.55

Trening Obwodowy
Natalia
19.00
19.55

Zumba
Ania
19.00
19.55
Pilates Stretch
Olek
19.00
19.55

TRX
Natalia
19.00
19.55
Zumba
Party - Aga
19.00
20.55
TBC
Natalia
19.00
19.55
20.00
Pilates
Tomek
20.00
20.55

Zumba
Ania
20.00
20.55
Aerobox
Olek
20.00
20.55
Indoor Walking
Olek
20.00
20.55

Pump
Natalia
20.00
20.55

TRX
Maciek
20.00
20.55
Stretching
Gosia
20.00
20.55
Pump
Natalia
20.00
20.55

Yoga
Olga
20.00
20.55
21.00
Pilates Stretch
Olek
21.00
21.55
Zdrowy kręgosłup
Olek
21.00
21.55

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

No events available!

Grafik fitness do pobrania (pdf): KLIKNIJ

Grafik fitness do pobrania (jpg): KLIKNIJ