Grafik fitness do pobrania (pdf): KLIKNIJ

Grafik fitness do pobrania (jpg): KLIKNIJ

Grafik fitness

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00 - 09.00
Pilates
Olek
08.15
09.00
TRX
Natalia
08.15
09.00
Pilates
Ela
08.15
09.00
Pump
Natalia
08.15
09.00
Zdrowy kręgosłup
Ela
08.15
09.00
09.00 - 10.00
Chi Meridian Stretch
Gosia
09.15
10.00

Walking TBC
Olek
09.15
10.00
bodyArt
Gosia
09.15
10.00
Stretch &mobility
Ela
09.15
10.00
bodyArt
Gosia
09.15
10.00
Walking TBC
Olek
09.15
10.00
Indoor Walking
Olek
09.15
10.00
10.00 - 11.00
Zdrowy kręgosłup
Olek
10.15
11.00
Płaski Brzuch
Olek
10.15
11.00
11.00 - 12.00
Gimnastyka dla Seniora
Delfina
11.15
12.00
Gimnastyka dla Seniora
Delfina
11.15
12.00
BPU
Olek
11.15
12.00

Stretching
Gosia
11.15
12.00
Pilates Stretch
Olek
11.15
12.00
12.00 - 13.00
bodyArt
Gosia
12.15
13.00
16.00 - 17.00
Pilates
Classic - Gosia
16.15
17.00
Pilates Power
Natalia
16.15
17.00
Pilates Power
Natalia
16.15
17.00
Zdrowy kręgosłup
Gosia
16.15
17.00
17.00 - 18.00
Stretching
Gosia
17.15
18.00

Tabata
+Brzuch /Ania
17.15
18.00
Stretch &mobility
Natalia P.
17.15
18.00
Body Sculpt
Ania
17.15
18.00

Walking TBC
Natalia
17.15
18.00
Stretch &mobility
Natalia P.
17.15
18.00
Pilates
Classic - Gosia
17.15
18.00
Pilates
Natalia
17.15
18.00
18.00 - 19.00
bodyArt
Gosia
18.15
19.00

Indoor Walking
Jola
18.15
19.00
BPU
Natalia
18.15
19.00

TRX
Intro / Maciek
18.15
19.00

Yoga
/ Alicja
18.15
19.15

Step +TBC
Olek
19.15
20.00

Indoor Walking
Natalia
19.30
20.15

Aerobox
Olek
20.15
21.00
Pilates
Natalia
18.15
19.00

Pupomania
Ania
18.15
19.00
BPU
Natalia
18.15
19.00

TRX
Intro /Maciek
18.15
19.00
Brzuchomania
Natalia
18.15
19.00

Indoor Walking
Olek
18.15
19.00
Stretching
Natalia
18.15
19.00
19.00 - 20.00
Body Sculpt
Jola
19.15
20.00

Zdrowy kręgosłup
Olek
19.15
20.00
Pump
Natalia
19.15
20.00

TRX
Intro /Maciek
19.15
20.00
bodyArt
Gosia
19.15
20.00

Walking TBC
Jola
19.15
20.00
Pilates Stretch
Olek
19.15
20.00

TRX
Natalia
19.15
20.00
Pump
Natalia P.
19.15
20.00
20.00 - 21.00
Zumba
Ania
20.15
21.00
Animal Flow
+Stretch / Natalia
20.15
21.00

Indoor Walking
Olek
20.15
21.00
Chi Meridian Stretch
Gosia
20.15
21.00

Zumba
Ania
20.15
21.00
21.00 - 22.00
Pilates Stretch
Olek
21.15
22.00
Zdrowy kręgosłup
Olek
21.15
22.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

No events available!