Grafik fitness do pobrania (pdf): KLIKNIJ

Grafik fitness do pobrania (jpg): KLIKNIJ

Grafik fitness

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00 - 09.00
Pilates
Olek
08.15
09.00
TRX
Natalia
08.15
09.00
Pilates
Ela
08.15
09.00
Pump
Natalia
08.15
09.00
Zdrowy kręgosłup
Ela
08.15
09.00
09.00 - 10.00
Chi Meridian Stretch
Gosia
09.15
10.00

Walking TBC
Olek
09.15
10.00
bodyArt
Gosia
09.15
10.00
Stretch &mobility
Ela
09.15
10.00
bodyArt
Gosia
09.15
10.00
Walking TBC
Olek
09.15
10.00
Indoor Walking
Olek
09.15
10.00
10.00 - 11.00
Zdrowy kręgosłup
Olek
10.15
11.00
Płaski Brzuch
Olek
10.15
11.00
11.00 - 12.00
Gimnastyka dla Seniora
Delfina
11.15
12.00
Gimnastyka dla Seniora
Delfina
11.15
12.00
Gimnastyka dla Seniora
Delfina
11.15
12.00
Gimnastyka dla Seniora
Delfina
11.15
12.00
BPU
Olek
11.15
12.00

Stretching
Gosia
11.15
12.00
Pilates Stretch
Olek
11.15
12.00
12.00 - 13.00
bodyArt
Gosia
12.15
13.00
16.00 - 17.00
BPU Basic
Nati R.
16.15
17.00

Pilates
Classic - Gosia
16.15
17.00
Pilates Power
Natalia
16.15
17.00
BPU Basic
Marta
16.15
17.00
Pilates Power
Natalia
16.15
17.00
Zdrowy kręgosłup
Gosia
16.15
17.00
17.00 - 18.00
Stretching
Gosia
17.15
18.00

Tabata
+Brzuch /Nati R
17.15
18.00
Brzuchomania
Marta
17.15
18.00

Stretch &mobility
Natalia P.
17.15
18.00
Body Sculpt
Nati R.
17.15
18.00

Walking TBC
Natalia
17.15
18.00
Pupomania
Marta
17.00
17.55

Stretch &mobility
Natalia P.
17.15
18.00
Pilates
Classic - Gosia
17.15
18.00
Pilates
Natalia
17.15
18.00
18.00 - 19.00
bodyArt
Gosia
18.15
19.00

Indoor Walking
Jola
18.15
19.00
BPU
Natalia
18.15
19.00

TRX
Intro / Maciek
18.15
19.00

Yoga
/ Alicja
18.15
19.15

Step +TBC
Olek
19.15
20.00

Indoor Walking
Natalia
19.30
20.15

Aerobox
Olek
20.15
21.00
Pilates
Natalia
18.15
19.00
BPU
Natalia
18.15
19.00

TRX
Intro /Maciek
18.15
19.00
Brzuchomania
Nati R.
18.15
19.00

Indoor Walking
Olek
18.15
19.00
Stretching
Natalia
18.15
19.00
19.00 - 20.00
Body Sculpt
Jola
19.15
20.00

Zdrowy kręgosłup
Olek
19.15
20.00
Animal Flow
+Stretch / Natalia
19.15
20.00

TRX
Intro /Maciek
19.15
20.00
bodyArt
Gosia
19.15
20.00

Walking TBC
Jola
19.15
20.00
Pilates Stretch
Olek
19.15
20.00

TRX
Natalia
19.15
20.00
Pump
Natalia P.
19.15
20.00
20.00 - 21.00
Zumba
Ania
20.15
21.00
Brzuchomania
Natalia P.
20.15
21.00

Indoor Walking
Olek
20.15
21.00
Chi Meridian Stretch
Gosia
20.15
21.00

Zumba
Ania
20.15
21.00
21.00 - 22.00
Pilates Stretch
Olek
21.15
22.00
Zdrowy kręgosłup
Olek
21.15
22.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

No events available!