Aktualna oferta „Rodzic z dzieckiem na zajęciach fitness”, w której rodzic nie płaci za uczestniczenie przez dziecko w mentalnych zajęciach – szczegóły:

https://atlanticsports.pl/2017/06/08/rodzic-dzieckiem-zajeciach-fitness/

Młodsze dzieci w wieku od 6 do 12 lat mogą pozostać pod nadzorem opiekunki Atlantic.
Opiekunka Atlantic:

  • zajmie się Twoim dzieckiem w godzinach pn-pt 16.00-20.00
  • dziecko pod nadzorem opiekunki będzie mogło bawić się w specjalnie przeznaczonej do tego sali
  • w ramach zajęć z dzieckiem jest możliwe: rysowanie, odrabianie lekcji, oglądanie bajek, czytanie książek, granie w gry planszowe i komputerowe
  • zawsze dzień wcześniej musisz zgłosić nam, że chcesz przyjść do nas z dzieckiem, dopiero wówczas zorganizujemy opiekunkę
  • na jedną godzinę można zapisać maksymalnie 3 dzieci
  • za opiekunkę zapłacisz 30zł/godz

Zgłoszenia dzieci przyjmuje recepcja: 124221544 / 501464046 lub recepcja@atlanticsports.pl

W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, wiek dziecka, tel. rodzica oraz informację, z jakiej usługi Atlantic podczas opieki nad dzieckiem, będzie korzystał rodzic.

Starsze dzieci oraz młodzież, w wieku powyżej 10 lat zachęcamy do skorzystania z zajęć fitness oraz specjalnie dla nich przygotowanej oferty szkółka squash. Uczestniczenie w zajęciach fitness przez dzieci, które nie ukończyły 16 lat, jest możliwe wyłącznie w obecności prawnego opiekuna dziecka oraz za zgodą instruktora fitness. Młodzież w wieku 16-18 lat może korzystać z zajęć fitness i siłowni za pisemną zgodą rodzica – wzór do pobrania w recepcji klubu.

Oferta squash dla dzieci

ZAPRASZAMY!