Rodzaje zajęć fitness

Difficulty:
BodyArt® to nowoczesny trening funkcjonalny z nurtu Body & Mind. Podstawą bodyArt® jest połączenie treningu i relaksu, oraz wykorzystanie funkcji poszczególnych mięśni i organów ludzkiego ciała. Podmiotem tej metody jest człowiek jako całość. Celem ćwiczeń jest przede wszystkim odzyskanie świadomości własnego ciała. Dlatego jest to trening zaadresowany do wszystkich niezależnie od umiejętności, kondycji fizycznej czy
Difficulty:
Połączenie kickboxingu, taekwondo, boksu, aikido i karate. Zajęcia angażują wszystkie partie mięśniowe i świetnie wpływają na kondycję i spalanie tkanki tłuszczowej. 

BPU

Difficulty:
Zajęcia wzmacniające i redukujące tkankę tłuszczową newralgicznych szczególnie dla kobiet partii mięśniowych czyli brzucha, pośladków i ud. Trening rozpoczyna się rozgrzewką, może być w formie prostego układu, oraz rozciąganiem, następnie wykonuje się intensywne ćwiczenia wzmacniające powtarzane od kilku do kilkunastu razy, również z wykorzystaniem różnych przyrządów fitness. Zajęcia kończą się 5min stretchingiem
Difficulty:
Ćwiczenia ukierunkowane głównie na mięśnie brzucha. Trening poprzedzony jest krótką rozgrzewką, kolejna część polega na wykonywaniu ćwiczeń wzmacniających, wyszczuplających i rozluźniających mięśnie brzucha. Zajęcia kończą się stretchingiem rozciągającym partie mięśniowe, które najbardziej pracowały podczas treningu.
Difficulty:
DANCE + BPU to zajęcia powstałe z połączenia pasji do tańca oraz zamiłowania do sportu. Jest to kombinacja tańców afro house, dombolo, czy reggaeton, które pozwalają na pobudzenie i rozgrzanie wielu partii ciała jednocześnie i przygotowanie ich do dalszych ćwiczeń. Co więcej, podczas każdego treningu, dodajemy ćwiczenia angażujące brzuch, uda i pośladki, dzięki czemu połączysz dobrą zabawę i taniec
Difficulty:
Zajęcia dla osób rozpoczynających przygodę z fitnessem, powracających po przerwie lub poszukujących średnio intensywnego treningu. Ukierunkowane są na wymodelowanie oraz wzmocnienie mięśni całego ciała. Umiarkowana intensywność, odpowiedni dobór ćwiczeń oraz duża ilość powtórzeń wpływa na wytrzymałość mięśni, poprawia ruchomość w stawach oraz kształtuje prawidłową postawę ciała. W zajęciach wykorzystuje się
Difficulty:
Gimnastyka dla osób powyżej 55 roku życia. Nie jest ważny twój stopień wytrenowania. Gimnastyka przeznaczona dla każdego, kto chce do najdłuższych lat cieszyć się zdrowiem i kondycją. Gimnastyka na matach z wykorzystaniem drobnego sprzętu usprawni nasze ciało, zniweluje bóle kręgosłupa, zadba o stawy kolanowe, biodra i twoje barki, stopy, dłonie. Na zajęciach przeplatane są ćwiczenia także na osteoporozę. 
Difficulty:
Prosty, bardzo efektywny grupowy trening funkcjonalny na specjalnych bieżniach mechanicznych. W trakcie marszu wykonuje się ćwiczenia wzmacniające mięśnie nóg, pośladków oraz rąk. Każde zajęcia to 600-800 spalonych kcal, trening cardio oraz fantastyczna zabawa. Zajęcia odpowiednie dla osób w każdym wieku.
Difficulty:
Zajęcia odpowiednie dla osób początkujących, jak również już praktykujących. Wykonywana jest sekwencja pozycji (asan), podczas której uczestnicy skupiają się na głębokim i świadomym oddechu. Asany mogą być dynamiczne lub statyczne, ich celem jest wzmocnienie ciała i umysłu. Przez jogę dążymy to balansu między naszym ciałem i duchem. Podczas praktyki staramy się skupić na tu i teraz, nasz umysł musi świadomie towarzys
Difficulty:
Mobility to zajęcia, system stworzony w celu rozwiązywania problemów bólowych, zapobiegania kontuzjom, polepszenia mobilności (ruchomości), elastyczności mięśni, ścięgien, więzadeł i stawów, zwiększenia możliwości ludzkiego ciała w życiu codziennym, rekreacji oraz sporcie wyczynowym.
Difficulty:
Ćwiczenia ogólnorozwojowe na matach, wzmacniające przede wszystkim mięśnie głębokie brzucha, kręgosłupa i miednicy. Podczas zajęć instruktor wykorzystuje również różnego rodzaju piłki gimnastyczne, rollery oraz taśmy w zależności od umiejętności ćwiczących.
Difficulty:
Zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni brzucha. Część aerobowa trwa ok. 20 minut i opiera się na prostym układzie choreograficznym. Część wzmacniająca trwa 30 minut. Zajęcia zakończone są 5 minutami stretchingu.
Difficulty:
Trening wzmacniający całe ciało przy użyciu sztang i hantli.  Możliwość dopasowania ciężaru do swoich możliwości sprawia, że są to zajęcia dla każdego,  a zwłaszcza dla osób oczekujących widocznych efektów w postaci kształtowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz wzrostu siły organizmu.
Difficulty:
Wzmocnienie i ujędrnienie dolnych partii ciała, przede wszystkim mięśni pośladkowych i ud. Pomagają skutecznie usunąć zbędną tkankę tłuszczową i pozbyć się cellulitu. Zajęcia rozpoczynają się 15 minutową rozgrzewką na bieżniach Walkerach, część wzmacniająca trwa 30 min.
Difficulty:
Trening wytrzymałościowy, obciążający mięśnie kończyn dolnych z zastosowaniem elementów choreograficznych na stepie. Poprawia wydolność organizmu i znacząco przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.
Difficulty:
Zestaw ćwiczeń rozciągająco - relaksujących ukierunkowany na poprawę elastyczności mięśni oraz usunięcie napięć.
Difficulty:
Połączenie tradycyjnych ćwiczeń aerobowych z intensywnym treningiem interwałowym. Przeznaczony jest dla każdego, kto chce poprawić ogólną wydolność organizmu i spalić tkankę tłuszczową. Mimo, że trening Tabata należy do intensywnych i był stworzony z myślą o sportowcach, mogą go wykonywać także osoby, które nigdy wcześniej nie rozwijały swojej aktywności fizycznej.

TBC

Difficulty:
Ćwiczenia kształtujące całe ciało. Trening wzmacniający i wysiłek aerobowy w jednym, przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej, poprawia kondycję i wytrzymałość. W zajęciach tych wykorzystujemy różnego rodzaju przybory, jak: hantelki, taśmy, stepy, czasem piłki i sztangi.

TRX

Difficulty:
Bardzo efektywny i bezpieczny trening funkcjonalny wykorzystujący ciężar własnego ciała przy użyciu lin trx. Angażuje do pracy całe ciało i wszystkie partie mięśniowe, równomiernie wzmacnia je i ujędrnia. Instruktor dopasowuje stopień trudności do kondycji ćwiczących.
Difficulty:
Trening skoncentrowany na uczeniu prawidłowej postawy ciała, wzmacnianiu osłabionych mięśni posturalnych. Celem zajęć jest poprawa ruchomości kręgosłupa i rozciąganie najważniejszych grup mięśniowych, przykurczonych w wyniku siedzącego trybu życia/pracy. Zajęcia łączą klasyczne ćwiczenia fitness, elementy pilates, rehabilitacji oraz stretchingu, prowadzone w obuwiu lub boso.
Difficulty:
To zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Bardzo dynamiczna i ekscytująca mieszanka rytmów latynoskich tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist połączonych z krokami fitness.