Cennik squash

 

Do każdego wejścia squash specjalnie dla Was korzystanie z SAUNY, SIŁOWNI i SALI CARDIO W CENIE KORTU!

Atlantic, jako jedyny klub squashowy w Krakowie zaprasza wszystkich graczy na profesjonalną siłownię i salę cardio wyposażoną w najwyższej jakości sprzęt treningowy marki TechnoGym. Możliwość darmowego skorzystania bezpośrednio (na 1h) przed lub bez limitu czasowego bezpośrednio po grze w squasha, sauna, siłownia i sala cardio czynne codziennie w godz. 24/24h


Od poniedziałku do piątku od 10.00-14.00 zarezerwuj kort na 2h pod rząd, a zapłać tylko za jedną!!!

Promocja nie łączy się z innymi promocjami/zniżkami/rabatami/happy hours, etc, promocja jednakowa zarówno dla wynajęcia kortu standard, jak i student, promocja ważna w przypadku zarezerwowania 2h pod rząd, nie obejmuje wypożyczenia sprzętu na czas gry, ważna do odwołania.

 

Od poniedziałku do piątku wynajęcie kortu o godzinie 16.00 i 22.00 w cenie 60 zł/h!!!

Promocja nie łączy się z innymi promocjami/zniżkami/rabatami/happy hours, etc, promocja jednakowa zarówno dla wynajęcia kortu standard, jak i student.

 

Wypożyczenie sprzętu na czas gry ZA DARMO przez weekend!

W każdy weekend (sobota i niedziela) wypożyczenie maksymalnie dwóch rakiet z wypożyczalni oraz piłeczki na czas gry GRATIS do wynajęcia kortu! Promocja obejmuje zarówno standardowe, jak i studenckie wynajęcie kortu. Promocja nie obejmuje rakiet testowych i jest ważna do odwołania.

 

*Promocje nie łączą się z innymi promocjami/zniżkami/rabatami/etc

 

Szczegółowe informacje o naszych ofertach na: atlanticsports.pl/zajecia-squash/, w recepcji klubowej oraz u managera squasha – 513039700 lub squash@atlanticklub.pl. Atlanticklub ul. Stradomska 15, 31-068 Kraków tel. 12 422 15 44 / 501 46 40 46

 

Cennik squash 2017

 

Pobierz cennik (PDF)