Zajęcia Fitness

Grupowe zajęcia fitness w Krakowie są bardzo modną formą spędzania czasu dla osób ceniących sobie zdrowy tryb życia.

Klub Atlantic posiada trzy sale fitness – dużą reprezentacyją salę 1 (ok. 120m2), klimatyczną salę 2 wykorzystywaną głównie do zajęć mentalnych i trx (ok. 50m2), oraz dwupoziomową salę 3 (ok. 100m2) na której odbywają się głównie zajęcia Indoor Walking i treningi personalne.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską, odbywają się codziennie począwszy od godzin porannych do późnego wieczora. Ich programy zostały opracowane w taki sposób, by każdy bez względu na wiek, warunki fizyczne, kondycyjne i cel mógł znaleźć trening odpowiedni dla siebie.

Szeroka gama oferowanych zajęć fitness w Krakowie

Tym, którzy preferują trening spokojny i bez pośpiechu proponujemy popularny PILATES pomagający poprawić postawę, STRETCHING, czyli ćwiczenia rozciągająco -relaksujące, BODYART łączącego relaks i trening czy nowość DEEPWORK czyli energetyczny trening funkcjonalny.

Szczególnie polecamy nasze klubowe nowości, czyli bardzo modne zajęcia na bieżniach mechanicznych INDOOR WALKING czy na specjalnie powieszanych linach TRX. Osobom, które posiadają lepszą kondycję i sprawność fizyczną oraz tym, którzy uczestniczą w naszych zajęciach od dłuższego czasu proponujemy zajęcia rzeźbiące ciało z użyciem sztang i ciężarów czyli PUMP, czy też ćwiczenia BPU wzmacniające i redukujące tkankę tłuszczową newralgicznych części ciała takich jak brzuch, uda, pośladki.Poza klasycznymi zajęciami fitness zapraszamy również na taneczną ZUMBĘ – to zainspirowana latonoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.

Klienci Atlantic w ramach swojego wejścia mogą również korzystać z sauny. W Krakowie w prawie każdym klubie sportowym po intensywnym treningu zachęca się ćwiczących do odpoczynku w saunie. Klub Atlantic oferuje swoim Klientom dwie sauny  fińskie, damską i męską. Przebywanie w wysokiej temperaturze oczyszcza organizm z toksyn, zwiększa jego odporność oraz przynosi ulgę nadwyrężonym po wysiłku mięśniom. Jeśli więc ktoś poszukuje w Krakowie sauny – zapraszamy do naszego Centrum Sportowo-Wypoczynkowego.

Zapraszamy wszystkich posiadaczy kart partnerskich:
ok_nowe_logo (1)
logo-benefit
fitprofit-logo

* DLA POSIADACZY KART BENEFIT MULTISPORT PLUS, ACTIVE, CLASSIC: Jedno zarejestrowane wejście to jedna wejściówka open na siłownię, zajęcia fitness oraz saunę.
** DLA POSIADACZY KART OK SYSTEM oraz FIT PROFIT: Jedno zarejestrowane wejście to jedna wejściówka open na siłownię, zajęcia fitness oraz saunę.