Zajęcia fitness

Grupowe zajęcia fitness w Krakowie są bardzo modną formą spędzania czasu dla osób ceniących sobie zdrowy tryb życia.

Klub Atlantic posiada trzy sale fitness. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską, odbywają się codziennie począwszy od godzin porannych do późnego wieczora. Ich programy zostały opracowane w taki sposób, by każdy bez względu na wiek, warunki fizyczne, kondycyjne i cel mógł znaleźć trening odpowiedni dla siebie.

Szeroka gama oferowanych zajęć fitness w Krakowie

Tym, którzy preferują trening spokojny i bez pośpiechu proponujemy popularny PILATES pomagający poprawić postawę, STRETCHING, czyli ćwiczenia rozciągająco -relaksujące, BODYART łączącego relaks i trening.

Szczególnie polecamy nasze klubowe nowości, czyli bardzo modne zajęcia na bieżniach mechanicznych INDOOR WALKING czy na specjalnie powieszanych linach TRX. Osobom, które posiadają lepszą kondycję i sprawność fizyczną oraz tym, którzy uczestniczą w naszych zajęciach od dłuższego czasu proponujemy zajęcia rzeźbiące ciało z użyciem sztang i ciężarów czyli PUMP, czy też ćwiczenia BPU wzmacniające i redukujące tkankę tłuszczową newralgicznych części ciała takich jak brzuch, uda, pośladki. Poza klasycznymi zajęciami fitness zapraszamy również na taneczną ZUMBĘ – to zainspirowana latonoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.

Chcesz poznać wszystkie nasze zajęcia – napraszamy na stronę  https://atlanticsports.pl/rodzaje-zajec/

Informujemy, że na zajęcia fitness obowiązują zapisy, jeśli więc wybrałaś/wybrałeś formę, która Cię interesuje, prosimy o rezerwacje tel. recepcji 501464046. Klienci, którzy już korzystają z naszych usług mają włączoną opcję samodzielnych rezerwacji internetowych 🙂

Klienci Atlantic w ramach swojego wejścia mogą również korzystać z sauny. W Krakowie w prawie każdym klubie sportowym po intensywnym treningu zachęca się ćwiczących do odpoczynku w saunie. Klub Atlantic oferuje swoim Klientom dwie sauny  fińskie, damską i męską. Przebywanie w wysokiej temperaturze oczyszcza organizm z toksyn, zwiększa jego odporność oraz przynosi ulgę nadwyrężonym po wysiłku mięśniom. Jeśli więc ktoś poszukuje w Krakowie sauny – zapraszamy do naszego Centrum Sportowo-Wypoczynkowego.

Zapraszamy wszystkich posiadaczy kart partnerskich:
Mcov sport poziom-negatyw
logo-benefit
fitprofit-logo

* DLA POSIADACZY KART BENEFIT MULTISPORT PLUS, ACTIVE, CLASSIC: Jedno zarejestrowane wejście to jedna godzina zajęć fitness, nielimitowana czasowo siłownia oraz saunę.
** DLA POSIADACZY KART MEDICOVER SPORT oraz FIT PROFIT: Jedno zarejestrowane wejście to jedna wejściówka open na siłownię, jedne zajęcia fitness oraz sauna.