Zajęcia Squash

Difficulty:
Dla każdego! Od początkujących do zaawansowanych. Zapraszamy wszystkich miłośników squash’a,zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych na lekcję z trenerem. Terminy do ustaleniaz instruktorami.  Zajęcia dobrane indywidualnie dla każdego gracza.
Difficulty:
Zapraszamy wszystkie Panie. Różne poziomy gry, od początkujących po zaawansowane. Zajęcia odbywają się w czwartek o godzinie 18.00. W cenie zajęć wynajęcie trenera, kortu oraz sprzętu na czas gry.Koszt zajęć to 30zł/os/h, z kartą benefit multisport/fitprofit/oksystem tylko 15zł/os/h!
Difficulty:
Zapraszamy Graczy początkujących, osoby które wcześniej nie grały w squasha. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o 17.00 i 18:00 godzinie. W cenie zajęć wynajęcie trenera, kortu oraz sprzętu na czas gry. Koszt zajęć to 25zł/os/h, z kartą benefit multisport/fitprofit/oksystem tylko 10zł/os/h!
Difficulty:
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Studentów. Różne poziomy gry. Zajęcia odbywają się w Wtorek i Czwartek o 13.00 i 14:00 godzinieW cenie zajęć wynajęcie trenera, kortu oraz sprzętu na czas gry. Koszt zajęć to 20zł/os/h, z kartą benefit multisport/fitprofit/oksystem tylko 5zł/os/h!
Difficulty:
Atlantic Squash Junior School to świetna okazja dla najmłodszychi juniorów na naukę podstawowych elementów gry w squasha oraz ichdoskonalenie, poprawienie koordynacji ruchowej, motoryki, kondycjii wytrzymałości fizycznej przy ogromnej dawce znakomitej zabawy!
Difficulty:
Zapraszamy wszystkich dla których squash nie jest nowością. Różne poziomy gry, od średnio-zaawansowanych po zaawansowanych. Zajęcia odbywają się we wtorki o godzinie 8:00 oraz w czwartki o 18:00W cenie zajęć wynajęcie trenera, kortu oraz sprzętu na czas gry. Koszt zajęć to 30zł/os/h, z kartą benefit multisport/fitprofit/oksystem tylko 15zł/os/h
Copyright © 2018 Atlantic. All Rights Reserved.