Difficulty:
Atlantic zaprasza na wakacyjne zajęcia Szkółki Squashowej dla juniorów. W ramach zajęć, trener przeprowadzi uczestników przez kolejne etapy Programu Juniorskiego, dbając o systematyczny i kompleksowy rozwój poszczególnych elementów, niezbędnych do późniejszej, samodzielnej gry.
Difficulty:
Dla każdego! Od początkujących do zaawansowanych. Zapraszamy wszystkich miłośników squash’a,zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych na lekcję z trenerem. Terminy do ustaleniaz instruktorami.  Zajęcia dobrane indywidualnie dla każdego gracza.
Difficulty:
Zapraszamy wszystkie Panie. Różne poziomy gry, od początkujących po zaawansowane. Zajęcia odbywają się w środy o godzinie 17.00. W cenie zajęć wynajęcie trenera, kortu oraz sprzętu na czas gry.Koszt zajęć to 30zł/os/h, z kartą benefit multisport/fitprofit/oksystem tylko 15zł/os/h!
Difficulty:
Zapraszamy Graczy początkujących, osoby które wcześniej nie grały w squasha. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o 17.00 godzinie. W cenie zajęć wynajęcie trenera, kortu oraz sprzętu na czas gry. Koszt zajęć to 25zł/os/h, z kartą benefit multisport/fitprofit/oksystem tylko 10zł/os/h!
Difficulty:
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Studentów. Różne poziomy gry. Zajęcia odbywają się w poniedziałek-piątek o 15.00 godzinie. W cenie zajęć wynajęcie trenera, kortu oraz sprzętu na czas gry. Koszt zajęć to 20zł/os/h, z kartą benefit multisport/fitprofit/oksystem tylko 5zł/os/h!
Difficulty:
Atlantic Squash Junior School to świetna okazja dla najmłodszychi juniorów na naukę podstawowych elementów gry w squasha oraz ichdoskonalenie, poprawienie koordynacji ruchowej, motoryki, kondycjii wytrzymałości fizycznej przy ogromnej dawce znakomitej zabawy!
Difficulty:
Zapraszamy wszystkich dla których squash nie jest nowością. Różne poziomy gry, od średniozaawansowanychpo zaawansowanych. Zajęcia odbywają się w czwartki o 18.00 godzinie. W cenie zajęć wynajęcie trenera, kortu oraz sprzętu na czas gry. Koszt zajęć to 30zł/os/h, z kartą benefit multisport/fitprofit/oksystem tylko 15zł/os/h!