Zajęcia Squash

Difficulty:
Pierwsza lekcja squash z trenerem w promocyjnej cenie 50zł! Chciałbyś/chciałabyś spróbować swoich sił na squashu? Zapraszamy na pierwszą indywidualną lekcje z trenerem squasha!  
Difficulty:
Dla każdego! Od początkujących do zaawansowanych. Zapraszamy wszystkich miłośników squash’a,zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych na lekcję z trenerem. Terminy do ustaleniaz instruktorami.  Zajęcia dobrane indywidualnie dla każdego gracza.
Difficulty:
Junior Squash to świetna okazja dla najmłodszychi juniorów na naukę podstawowych elementów gry w squasha oraz ichdoskonalenie, poprawienie koordynacji ruchowej, motoryki, kondycjii wytrzymałości fizycznej przy ogromnej dawce znakomitej zabawy!
Difficulty:
Zapraszamy wszystkie Panie. Zajęcia dla początkujących oraz średniozaawansowanych. W cenie zajęć wynajęcie trenera, kortu oraz sprzętu na czas gry. Koszt zajęć to 40zł/os/h, z kartą benefit multisport/fitprofit/medicover tylko 25zł/os/h!
Difficulty:
Zapraszamy graczy początkujących, osoby które wcześniej nie grały w squasha. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 17.00 oraz 18:00. W cenie zajęć wynajęcie trenera, kortu oraz sprzętu na czas gry. Koszt zajęć to 40zł/os/h, z kartą benefit multisport/fitprofit/oksystem tylko 25zł/os/h!
Difficulty:
Zapraszamy wszystkich dla których squash nie jest nowością. Różne poziomy gry, od średnio-zaawansowanych po zaawansowanych. Zajęcia odbywają się  w czwartki o 17:00 i 18:00