Część sportowa klubu Atlantic zajmuje powierzchnię blisko 2 tys m2. Są to 3 sale fitness, z czego największa ma około 200m2, nowocześnie urządzona, wyposażona w najwyższej klasy sprzęt siłownia, sala personalna, 4 certyfikowane korty do squasha marki McWill, oraz komfortowe szatnie z saunami i strefami relaksu. Naprzeciwko recepcji znajdują się wygodne sofy, w których można wypocząć po aktywnie spędzonym czasie. Przed budynkiem Klubu znajduje się monitorowany parking samochodowy i rowerowy. Klub jest całodobowy, więc z siłowni i kortów można korzystać w dogodnym dla każdego czasie. Zajęcia fitness prowadzone przez doświadczoną i najlepszą w Krakowie kadrę instruktorską, odbywają się według odpowiednio przygotowanego grafiku.

Atlantic Sports jest wyjątkowym obiektem w samym sercu Krakowa, dbającym o jakość swoich usług i komfort klientów.