Klient, który pierwszy raz korzysta z usług fitness i siłownia Klubu, może skorzystać z oferty promocyjnej na miesięczny karnet open bez żadnych zobowiązań długoterminowych w cenie 169zł, oraz może umówić się z trenerem na bezpłatny trening wprowadzający na siłowni.

W ramach karnetu ma dostęp do:
*wszystkich zajęć fitness,
*całodobowej siłowni
*saun fińskich
*w szatni damskiej rollmasażera.

PORADNIK DLA NOWYCH KLIENTÓW:

Możesz samodzielnie założyć sobie konto do zakupów i rezerwacji Internetowych ...

Każdy nowy Klient może przed przyjściem do Klubu sam zarejestrować się w bazie klientów, zakupić w sklepie internetowym pierwszy karnet, a następnie zrobić rezerwację na wybrane zajęcia fitness. Jeśli nie chcesz zarejestrować się samodzielnie przez Internet – nie ma sprawy – możesz zadzwonić do recepcji i wykonać rezerwację telefonicznie tel. 501464046, lub mailowo recepcja@atlanticsports.pl.

Szczegółowa instrukcja zakładania konta przez nowego Klienta, nabywania pierwszego karnetu oraz robienia rezerwacji znajduje się na stronie:

Rezerwacje Fitness

Przyjdź 10 minut wcześniej, żeby dokonać formalności ...

Planując pierwszą wizytę musisz przewidzieć około 10 minut na wypełnienie formularza rejestracji i na zapoznanie się z regulaminem Klubu. Zaraz po przyjściu zgłoś się bezpośrednio do recepcji. Wypełnienie formularza i podpisanie regulaminu obowiązuje wszystkich, również posiadaczy kart partnerskich np. Benefit. Dane podane w formularzu są weryfikowane przez recepcjonistę z dowodem tożsamości Klienta.

Zabierz ze sobą obuwie zamienne i odzież sportową ...

Pamiętaj o zabraniu ze sobą zamiennego obuwia sportowego oraz swobodnego stroju umożliwiającego ćwiczenia. Zalecamy również korzystanie z własnych ręczników. Dla osób, które zapomniały ręcznika, jest możliwość jego wypożyczenia w recepcji Klubu. Buty zmieniamy zaraz po przyjściu w szatni na obuwie, a pozostałą odzież w szatni damskiej lub męskiej. Szafki w szatni damskiej zamykane są na kluczyki a w szatni męskiej i na obuwie na klubowe karty magnetyczne. Po przyjściu wybierasz sobie dowolną szafkę, a w szatni damskiej kluczyk zabierasz ze sobą na ćwiczenia, a w szatni męskiej i na obuwie postaraj się zapamiętać numer szafki. Po skorzystaniu z usług kluczyk pozostawiasz w szafce. Jeśli nie pamiętasz numeru szafki w szatni męskiej czy na obuwie nie przejmuj się – zgłoś się do recepcji.

Jeśli wybierasz się na zajęcia fitness zrób wcześniej rezerwację miejsca ...

Wybierając się na zajęcia fitness musisz pamiętać o wcześniejszej rezerwacji miejsca – tel. recepcji 501464046. Jeśli zmieniły Ci się plany i nie możesz przyjść pamiętaj o odwołaniu rezerwacji najpóźniej do 2 godz. przed rozpoczęciem zajęć.

Jeśli wybierasz się na siłownię umów się z trenerem dyżurnym na trening wprowadzający ...

Planując pierwszy trening na siłowni najlepiej umówić się z trenerem na pierwszy bezpłatny trening wprowadzający. Trener pokaże Ci jak ćwiczyć, żeby osiągnąć zamierzony cel, oraz wykona pomiar ciała. W celu umówienia się z trenerem prosimy o kontakt z recepcją 501464046 mail: recepcja@atlanticsports.pl

Po ćwiczeniach skorzystaj z sauny ...

Po ćwiczeniach możesz również skorzystać z sauny fińskiej. Dla mężczyzn znajduje się w szatni męskiej, dla kobiet w szatni damskiej. Dla kobiet jest również opcja bezpłatnego rollmasażu (również w szatni damskiej).