Dla mieszkańców Krakowa, którzy nigdy jeszcze nie korzystali z usług Klubu, pierwsze wejście jest bezpłatne. Należy jednak się odpowiednio do niego przygotować. Dlatego prosimy o zapoznanie się z naszym szczegółowym poradnikiem.

  1. Planując wizytę w klubie po raz pierwszy musisz przewidzieć około 10 minut na wypełnienie formularza rejestracji i na zapoznanie się z regulaminem Klubu. Zaraz po przyjściu zgłoś się bezpośrednio do recepcji. Wypełnienie formularza i podpisanie regulaminu obowiązuje wszystkich, również posiadaczy kart partnerskich np. Benefit. Dane podane w formularzu są weryfikowane przez recepcjonistę z dowodem tożsamości Klienta.
  2. Pamiętaj o zabraniu ze sobą zamiennego obuwia sportowego oraz swobodnego stroju umożliwiającego ćwiczenia. Zalecamy również korzystanie z własnych ręczników. Dla osób, które zapomniały ręcznika, jest możliwość jego wypożyczenia w recepcji Klubu. Buty zmieniamy zaraz po przyjściu w szatni na obuwie, a pozostałą odzież w szatni damskiej lub męskiej. Szafki w szatniach zamykane są na kluczyki, więc po przyjściu wybierasz sobie dowolną szafkę, a kluczyk zabierasz ze sobą na ćwiczenia. Po skorzystaniu z usług kluczyk pozostawiasz w szafce.
  3. Wybierając się na zajęcia fitness musisz pamiętać o wcześniejszej rezerwacji miejsca – tel. recepcji 124221544 / 501464046. Jeśli zmieniły Ci się plany i nie możesz przyjść pamiętaj o odwołaniu rezerwacji najpóźniej do 1 godz. przed rozpoczęciem zajęć.
  4. Planując pierwszy trening na siłowni najlepiej przyjść w godzinach dyżurów instruktorów na siłowni, czyli pn-pt 8:00-12:00 oraz 17:00-21:00, sb-ndz 9:00-13:00. Trener dyżurny przeprowadzi z Tobą pierwszy bezpłatny trening wprowadzający, pokaże jak ćwiczyć, wykona pomiar ciała.
  5. Po ćwiczeniach możesz również skorzystać z sauny fińskiej. Dla mężczyzn znajduje się w szatni męskiej, dla kobiet w szatni damskiej. Dla kobiet jest również opcja bezpłatnego rollmasażu (również w szatni damskiej).
  6. Po skorzystaniu z bezpłatnego wejścia możesz zdecydować, czy chcesz korzystać z usług Klubu Atlantic. Jeśli tak, wówczas pierwszy miesięczny karnet open bez żadnych ograniczeń możesz kupić w promocyjnej cenie 99zł. Decyzję możesz podjąć wychodząc z klubu albo przy drugiej wizycie.

Zapraszamy!