Atlantic Squash & Fitness

Historia

Centrum sportowo – wypoczynkowe Atlantic usytuowane jest w ścisłym centrum Krakowa, 200 metrów od Wawelu. Klub znajduje się w pięknym, zabytkowym budynku, w którym przed laty prowadzone było kino o nazwie Warszawa, później kino Atlantic. Obecnie łączy w sobie aktywny sport i komfortowy wypoczynek. W jego skład wchodzi profesjonalny i modny klub fitness, doskonale wyposażona siłownia, nowoczesny klub squashowy, strefy relaksu z saunami oraz uroczy aparthotel.

Misja

Naszą misją jest stworzenie Klubu o rodzinnej atmosferze, w którym każdy, bez względu na wiek, będzie mógł zdrowo i aktywnie spędzać czas. Potrzeby Klubowiczów są najważniejsze, to one motywują nas do ciągłego rozwoju i szukania coraz lepszych rozwiązań.