Squash

Zapraszamy wszystkich amatorów squasha oraz wszystkich, którzy chcieliby spróbować tej najszybszej gry w Krakowie do skorzystania z naszych ofert squashowych! Nasze oferty dobrane są odpowiednio do Państwa potrzeb, poziomu zaawansowania oraz możliwości czasowych. Wszystkie oferty (z wyjątkiem treningu indywidualnego z instruktorem i sparingpartnerów) zawierają w cenie: wynajęcie trenera, wynajęcie kortu oraz sprzętu (rakiety, piłeczka, w przypadku juniorów również okulary ochronne) na czas gry! Zajęcia squash z oferty naszego Klubu prowadzą trenerzy z certyfikatami European Squash Coach level 1 i 2 Europejskiej Federacji Squasha.

Idealnym sposobem dla poprawienia własnej formy jest squash w Krakowie. Mówi się, że to najszybsza gra w mieście! Jeśli twoje tętno w ciągu zaledwie kilku minut wzrosło do 160-180 uderzeń na minutę i zamierza utrzymać się na tym poziomie przez najbliższe 40 minut, jeśli temperatura twojego ciała wzrosła w tym czasie o 2°C, jeśli twój organizm pozbył się 2 litrów wody, a jego zapotrzebowanie na tlen dochodzi do 3,5 litra na minutę… nie, nie wyszedłeś do sklepu po gazetę… grasz w squasha! Najszybszą grę w mieście! Squash to gra dla dwóch osób. Polega na naprzemiennym odbijaniu pustej w środku, kauczukowej piłeczki o jedną z czterech ścian okalających kort. Rozgrywka odbywa się w tzw „klatce” o rozmiarach ok 10 x 6,5 m. Rakiety przypominają te używane do gry w tenisa i badmintona. Jeśli nie masz własnej to możesz ją wypożyczyć w Klubie. Instruktorzy natomiast wytłumaczą Ci zasady gry.

Najlepszy klub Squash w Krakowie

Atlantic to pierwszy nowoczesny klub squashowy w Krakowie. Na czterech klimatyzowanych kortach marki McWIL ze specjalną amortyzowaną podłogą odbyło się bardzo wiele turniejów o randze regionalnej, ogólnopolskiej (w tym Mistrzostwa Polski w latach 2005 i 2006) oraz międzynarodowej (w tym Międzynarodowe Mistrzostwa Polski „Polish Open” 2006 i 2007). Atlantic to idealne miejsce zarówno dla tych, którzy pierwszy kontakt z rakietą mają już dawno za sobą, jak i dla nowicjuszy, którzy mogą tutaj pod okiem sprawdzonych instruktorów nauczyć się grać w tą najszybszą grę w mieście.

Nowoczesne korty, wykwalifikowani instruktorzy, pro-shop i wypożyczalnia sprzętu, ale przede wszystkim miła atmosfera, dzięki, której nauka będzie przyjemna nawet dla najbardziej opornych adeptów. A dla tych zaawansowanych mamy klubową ligę, turnieje ogólnopolskie, campy szkoleniowe z udziałem najlepszych polskich zawodników, międzynarodowych trenerów oraz drużynowe rozgrywki firm. Dzięki squashowi w Klubie Atlantic w Krakowie nie tylko poprawisz kondycję i zrzucisz zbędne kilogramy, ale również zwiększysz swój refleks i wyćwiczysz koncentrację. Nauka squasha jest prosta, a do gry wystarczą dobre chęci i wolny czas. Sezon na squasha trwa non-stop przez cały rok!

Skrócone informacje o ofertach squashowych poniżej. Po kliknięciu na nazwę oferty nastąpi przekierowanie do strony www szczegółowo poświęconej danej ofercie.

Oferta PDF

 

Zapraszamy wszystkich posiadaczy kart partnerskich:
Mcov sport poziom-negatyw
benefit-1
fitprofit-logo