Twój cel jest dla nas najważniejszym drogowskazem. Ten fakt wyróżnia Atlantic spośród wielu. Jesteśmy zespołem ludzi, dla których istotnym źródłem satysfakcji i motywacji do pracy jest możliwość uczestniczenia w realizacji Twoich planów. Twój sukces jest miernikiem naszej skuteczności i motorem rozwoju naszej firmy.

Po za tym:

  1. Lokalizacja

Nieważne, gdzie mieszkasz – do centrum zawsze dojedziesz :). Atlantic położony jest w ścisłym sercu Krakowa, zaledwie 200m od Wawelu. Samochodem, tramwajem, autobusem czy rowerem – wszystkie drogi prowadzą do Atlantica!

  1. Miła i profesjonalna obsługa

Zatrudniając pracowników przede wszystkim szukamy osób dla których dobro Klienta nie jest tylko pustym sloganem. Szkolenia i najwyższy profesjonalizm sprawia, że już od wejścia do Atlantica poczujesz, że jesteś pod opieką fachowców.

  1. Wysoki standard i duży wybór sprzętu

Jeśli chodzi o sprzęt, nie idziemy na żadne kompromisy. Wyłącznie najlepsze marki (Technogym) – wyłącznie dla naszych Klientów. Wyjątkowi zasługują na wyjątkowe traktowanie.

  1. Najszersza oferta zajęć

Ponad 80 godzin zajęć fitness tygodniowo. Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. A jeśli macie swój pomysł – jesteśmy otwarci na sugestie.

  1. Zaufanie buduje się latami

Od prawie 10 lat Atlantic wyznacza nieosiągalne dla innych standardy. Nie spoczywamy na laurach, chcemy by kolejne lata były jeszcze lepsze.

  1. Rodzinna atmosfera

Tu poznasz sympatycznych ludzi, którzy lubią się zmęczyć czy zrelaksować. Razem ze znajomymi możesz skorzystać z dobrodziejstwa sauny lub napić się kawy w towarzystwie klubowiczów. Atlantic dla wielu z Was to drugi dom.

  1. Indywidualna konsultacja treningowa

Przyjdź do nas, a już na starcie zupełnie za darmo określisz swoje cele, dokonamy analizy składu Twojego ciała, dowiesz się jak prawidłowo ćwiczyć i otrzymasz rozpisany plan treningowy.