TBC

Ćwiczenia kształtujące całe ciało. Trening wzmacniający i wysiłek aerobowy w jednym, przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej, poprawia kondycję i wytrzymałość. W zajęciach tych wykorzystujemy różnego rodzaju przybory, jak: hantelki, taśmy, stepy, czasem piłki i sztangi.

W naszej ofercie znaleźć można zarówno ćwiczenia wpływające na poprawę wyglądu konkretnych części ciała, jak i takie, które pozytywnie działają na wszystkie mięśnie. Przykładem tego jest TBC czyli Total Body Conditioning – system ćwiczeń opracowany specjalnie w tym celu, by maksymalnie wykorzystać stosunkowo niedługi bo 55 min czas treningu, wpływając na wszystkie mięśnie ciała i znacząco poprawiając ich napięcie, co świetnie modeluje całą sylwetkę.

Gdy ktoś chce zacząć ćwiczyć TBC w Krakowie, polecamy gorąco nasze Centrum. Zapewniamy nie tylko komfortową salę do ćwiczeń oraz przyjemne otoczenie i taką samą atmosferę, ale też doskonale wykwalifikowanych trenerów, którzy potrafią sprawić, iż wszyscy uczestnicy naszych zajęć osiągają dokładnie takie rezultaty, jakich pragną. W przypadku TBC jest to poprawa wyglądu całej sylwetki, co następuje bardzo szybko. Efekty widoczne są błyskawicznie tym bardziej, że podczas specjalnie opracowanych ćwiczeń mięśnie działają synergicznie, a więc wyrabiają się wszystkie partie ciała. Jest to więc świetny wybór dla osób, które chcą szybko poprawić swoją kondycję albo zamierzają w krótkim czasie pożegnać się z nadprogramowymi kilogramami.

TBC – ćwicz na zdrowie

Nasza oferta jest tym bardziej interesująca, że podczas treningu TBC dbamy, by jego uczestnicy nie nudzili się. Wykorzystywane podczas ćwiczeń akcesoria i energetyczna muzyka sprawiają, że ćwiczenia nie są żmudne, lecz każdy trening jest inny i ciekawy. Nasi trenerzy potrafią do maksimum wykorzystać każdą sekundę spotkania, dzięki czemu wszyscy uczestnicy mogą mieć z tego wielką satysfakcję i – przede wszystkim – doskonałe rezultaty.

Trening TBC ma też oczywiście pozytywny wpływ na zdrowie. Pozwala zachować zdrowy kręgosłup, stawy i układ szkieletowy, a więc pozytywnie wpływa na cały układ ruchowy, pozwalając zachować sprawność także osobom w starszym wieku – nie są to bynajmniej zajęcia dedykowane tylko dla młodych osób! Po ćwiczeniach można poczuć się przyjemnie zmęczonym i cieszyć się ze znacznie lepszego samopoczucia, jest to zatem opcja bardzo dobra także dla osób zestresowanych i żyjących w ciągłym napięciu nerwowym.