Zumba

To zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Bardzo dynamiczna i ekscytująca mieszanka rytmów latynoskich tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist połączonych z krokami fitness.

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jest to bardzo dynamiczna i ekscytująca mieszanka rytmów latynoskich tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist połączona jest z krokami fitness. Twórcą zumby jest Kolumbijczyk – Beto Perez – zwodowy tancerz i choreograf współpracujący z tanecznymi gwiazdami m.in. z Shakirą. Jest on również założycielem i szefem szkoły trenerów Zumby. Zumba w kolumbijskim slangu, to nic innego jak „baw się i ruszaj”, a w świecie Fitnessu to jeden z modniejszych kierunków.

Zumba – muzyka, taniec, odchudzanie

Osoby chcące uczęszczyć w zajęciach zumby w Krakowie możemy zapewnić, że jest bardzo wiele powodów, dla których warto wybrać się na te zajęcia w naszym Centrum. Świetni trenerzy, jakich zatrudniamy do prowadzenia zajęć, nie tylko posiadają doskonałe kompetencje i potrafią poprowadzić ćwiczenia w sposób ciekawy i dający optymalne rezultaty, ale też świetnie motywują. Dzięki temu oraz wyjątkowo żywiołowej, porywającej latynoskiej muzyce, nikt nie czuje, że zumba jest męcząca, mimo iż podczas tańca spala się olbrzymie ilości kalorii. Idealnie dobrane kroki, fantastyczna muzyka i jeszcze lepsza atmosfera sprawiają, że obok wielu korzyści dla zdrowia, można też zyskać po prostu fantastyczną zabawę. Dla wielu osób zumba jest najlepszym możliwym sposobem spędzania wolnego czasu. Uczestnicy naszych zajęć zwracają też uwagę na to, jak bardzo inspirująca i ciekawa jest nasza zumba w Krakowie. Zapraszamy więc do Atlantic Squash Fitness.