Anna R.

anna r1

Anna R.

Trener jogi
Joga to styl życia. To nie tylko ruch, ale też myśli, oddech i uwalnianie tego, co tkwi w Tobie głęboko i z początku jest niezauważalne. To przekraczanie swoich granic, małe kroki ku wyjścia ze swojej strefy komfortu i odczuwanie. Odczuwanie tego, co jest piękne i naturalne.
Ponad pięć lat temu przypadkowo trafiłam na matę. Dobrze pamiętam swój pierwszy kontakt z jogą – było niewygodnie i sztywno a oddech wcale nie szedł w parze z ruchem 🙂 Ale coś mnie tknęło i joga została ze mną do dzisiaj. Po upływie czasu wiem, że intuicja sama pokazała mi właściwą drogę.
Dlatego też postanowiłam skoczyć na głęboką wodę i odważyłam się pójść na kurs nauczyciela jogi RYT 200. Z początku myśląc, że to mały prezent od siebie i tylko dla siebie. W trakcie kursu wiedziałam już, że chciałabym tę cudowną podróż kontynuować również z Tobą.
W praktyce skupiam się przede wszystkim na tym jak ciało czuje się w danej asanie. Bardziej stawiam na wewnętrzne odczucia, niż na to, aby asana wyglądała idealnie jak na zdjęciu 🙂. Lubię dodawać delikatne flow, aby poczuć elastyczność i mobilność ciała. Często swoich uczniów proszę, aby zamknęli oczy, posłuchali co podpowiada im ciało i poszli za głosem intuicji.
Poza jogą, jestem mamą dwóch cudownych kociaków! Staram się też nie przelać wszystkich kwiatów, które nałogowo kupuję i w planach mam od jutra nie będę jeść słodyczy 🙂
Mata to Twój dom a ciało jest Twoim przyjacielem, jeśli chcesz przekonać się o czym mówię – zapraszam na matę 🙂.
Personal Training