Grafik zajęć sportowych poniżej

Grafik zajęć sportowych

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00 - 09.00
Pilates
Olek
08.15
09.00
Aktywny Poranek
Nati R.
08.15
09.00

Chi Meridian Stretch
Gosia
08.15
09.00
Pilates
Gosia
08.15
09.00
Aktywny Poranek
Nati R.
08.15
09.00
Zdrowy kręgosłup
Olek
08.15
09.00
09.00 - 10.00
Walking TBC
Olek
09.15
10.00
bodyArt
Gosia
09.15
10.00
Stretch &mobility
Gosia
09.15
10.00
bodyArt
Gosia
09.15
10.00
Walking TBC
Olek
09.15
10.00
Indoor Walking
Olek
09.15
10.00
10.00 - 11.00
Zdrowy kręgosłup
Olek
10.15
11.00
Płaski Brzuch
Olek
10.15
11.00
11.00 - 12.00
Gimnastyka dla Seniora
Gosia
11.15
12.00
Gimnastyka dla Seniora
Ania L.
11.15
12.00
Gimnastyka dla Seniora
Ania L.
11.15
12.00
BPU
Olek
11.15
12.00

Stretching
Gosia
11.15
12.00
Pilates Stretch
Olek
11.15
12.00
12.00 - 13.00
bodyArt
Gosia
12.15
13.00
16.00 - 17.00
Pilates
Classic - Gosia
16.15
17.00
Pilates Power
Natalia
16.15
17.00
Pilates Power
Natalia
16.15
17.00
17.00 - 18.00
Stretching
Gosia
17.15
18.00

Tabata
+Brzuch /Ania
17.15
18.00
Stretch &mobility
Natalia P.
17.15
18.00
Tabata
Nati R.
17.15
18.00

Walking TBC
Natalia
17.15
18.00
Stretch &mobility
Natalia P.
17.15
18.00
bodyArt
Basic /Gosia
17.15
18.00
Pilates
Natalia
17.15
18.00
18.00 - 19.00
bodyArt
Gosia
18.15
19.00

Indoor Walking
+Pupomania /Jola
18.15
19.00
BPU
Natalia
18.15
19.00

TRX
Intro / Maciek
18.15
19.00
Brzuchomania
Nati R.
18.15
19.00

Pilates
Natalia
18.15
19.00
BPU
Natalia
18.15
19.00

TRX
Intro /Maciek
18.15
19.00
Brzuchomania
Natalia
18.15
19.00
Stretching
Natalia
18.15
19.00
19.00 - 20.00
Body Sculpt
Wzmacnianie /Nati R.
19.15
20.00

Zdrowy kręgosłup
Olek
19.15
20.00
Indoor Walking
+BPU/ Natalia
19.15
20.00

Step +TBC
Olek
19.15
20.00
Pilates
w podwieszeniu /Gosia
19.15
20.00

Pump
Natalia
19.15
20.00
bodyArt
Gosia
19.15
20.00

Walking TBC
Jola
19.15
20.00
Pilates Stretch
Olek
19.15
20.00
Pump
Natalia P.
19.15
20.00
20.00 - 21.00
Zumba
Ania
20.15
21.00

Joga
Ola T
20.15
21.15
Boxing
+Pump/ Olek
20.15
21.00
Joga
&Stretch /Dorota K
20.05
21.05

Indoor Walking
Olek
20.15
21.00

Zdrowy kręgosłup
Olek
21.15
22.00
Chi Meridian Stretch
Gosia
20.15
21.00

Zumba
Ania
20.15
21.00
Indoor Walking
Olek
20.15
21.00
21.00 - 22.00
Pilates Stretch
Olek
21.15
22.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

No events available!