Grafik zajęć sportowych poniżej

Grafik zajęć sportowych

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00 - 09.00
Pilates
Olek
08.15
09.00
BPU Basic
Delfina
08.15
09.00
Pilates
Gosia
08.15
09.00
BPU Basic
Delfina
08.15
09.00
Zdrowy kręgosłup
Olek
08.15
09.00
09.00 - 10.00
Walking TBC
Olek
09.15
10.00
bodyArt
Gosia
09.15
10.00
Stretch &mobility
Gosia
09.15
10.00
bodyArt
Gosia
09.15
10.00
Walking TBC
Olek
09.15
10.00
Indoor Walking
Olek
09.15
10.00
10.00 - 11.00
Fit Body
Powrót d.f./Delfina
10.15
11.00
Fit Body
Powrót d.f./Delfina
10.15
11.00
Zdrowy kręgosłup
Olek
10.15
11.00
Płaski Brzuch
Olek
10.15
11.00
11.00 - 12.00
Gimnastyka dla Seniora
Gosia
11.15
12.00
Gimnastyka dla Seniora
Ania L.
11.15
12.00
Gimnastyka dla Seniora
Ania L.
11.15
12.00
BPU
Olek
11.15
12.00

Stretching
Gosia
11.15
12.00
Pilates Stretch
Olek
11.15
12.00
12.00 - 13.00
bodyArt
Gosia
12.15
13.00
16.00 - 17.00
Pilates
Classic - Gosia
16.15
17.00
Pilates Power
Natalia
16.15
17.00
Pilates Power
Natalia
16.15
17.00
Pilates
Classic /Gosia
16.15
17.00
17.00 - 18.00
Stretching
Gosia
17.15
18.00

Tabata
+Brzuch /Kasia
17.15
18.00
Stretch &mobility
Natalia P.
17.15
18.00
Tabata BPU
Kasia
17.15
18.00

Walking TBC
Natalia
17.15
18.00
Stretch &mobility
Natalia P.
17.15
18.00
bodyArt
Basic /Gosia
17.15
18.00
Zdrowy kręgosłup
Basia
17.15
18.00
18.00 - 19.00
bodyArt
Gosia
18.15
19.00

Indoor Walking
+Pupomania /Jola
18.15
19.00
BPU
Natalia
18.15
19.00

TRX
Intro / Maciek
18.15
19.00
Pilates
Natalia
18.15
19.00

Pupomania
Nati R
18.15
19.00
BPU
Natalia
18.15
19.00

TRX
Intro /Maciek
18.15
19.00

Walking TBC
Jola
18.15
19.00
Brzuchomania
Natalia
18.15
19.00
Stretch &mobility
Basia
18.15
19.00
19.00 - 20.00
Fit Body
Powrót d. f./Nati R.
19.15
20.00

Zdrowy kręgosłup
Olek
19.15
20.00
Indoor Walking
+BPU/ Natalia
19.15
20.00

Step +TBC
Olek
19.15
20.00
Pilates
w podwiesz./Gosia
19.15
20.00

Pump
Natalia
19.15
20.00
bodyArt
deepWork /Gosia
19.15
20.00

Fit Body
Powrót d. f./Jola
19.15
20.00
Pilates Stretch
Olek
19.15
20.00
TBC Spalanie
Basia
19.15
20.00
20.00 - 21.00
Zumba
Ania
20.15
21.00

Joga
Ola T
20.15
21.15
Boxing
+Pump/ Olek
20.15
21.00
Fit Body
Powrót d.f./Nati R.
20.15
21.00

Indoor Walking
Olek
20.15
21.00

Joga
Flow&Relax/Piotr
20.15
21.15

Zdrowy kręgosłup
Olek
21.15
22.00
Chi Meridian
Stretch /Gosia
20.15
21.00

Zumba
Ania
20.15
21.00
Indoor Walking
Olek
20.15
21.00
21.00 - 22.00
Pilates Stretch
Olek
21.15
22.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

No events available!